0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Ankieta dotycząca jakości życia i oferowanych usług w Kobyłce

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej życia i jakości usług w Kobyłce.

Chcemy dowiedzieć się, jak oceniają Państwo nasze miasto. Pragniemy poznać Państwa opinię na temat dostępności usług w Kobyłce - jakich usług brakuje, jakie szczególnie Państwo sobie cenią, jak często na zakupy jeżdżą Państwo poza Kobyłkę itp.

Zebrane informacje wykorzystamy w realizowanym przez Urząd Miasta Kobyłka projekcie, którego celem jest wsparcie lokalnej przedsiębiorczości.

Ankieta jest anonimowa, a wypełnienie jej zajmuje około 4 minut.

Państwa zaangażowanie przyczyni się do rozwoju naszego miasta.
Z góry serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.
Zespół Urzędu Miasta Kobyłka

 

Ankieta jest anonimowa.

Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, chyba że takie informacje zostały wprowadzone w odpowiedzi na któreś pytanie ankiety.

Indywidualny token (kod) wykorzystywany w celu przystąpienia do ankiety nie jest połączony z odpowiedziami na ankietę. Jest zapisywany w osobnej bazie danych, w której przechowywana jest jedynie informacja, czy udzielono odpowiedzi na ankietę. Nie ma możliwości połączenia tokenów z odpowiedziami udzielonymi w badaniu.